00:00 / 29:37

Na síti s Andreou Hlaváčkovou - Komunita squashistů drží pohromadě. Po kariéře se chci věnovat mentálnímu koučinku. říká elitní česká hráčka Serme

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Druhý zápas MS pro Kanadu

Čeští hokejisté do 18 let prohráli na mistrovství světa s Kanadou 0:6 a nenavázali na čtvrteční vítězství nad Švýcarskem. Svěřenci trenéra Davida Čermáka ztratili zápas již v nevydařeném začátku, čtyři branky inkasovali v úvodních osmi minutách.

Eisbären německým mistrem

Eisbären Berlín získali desátý titul v německé hokejové lize. Tým z hlavního města vyhrál finálovou sérii s Bremerhavenem 4:1 na zápasy, ukončil ji dnešním vítězstvím 2:0 na hřišti soupeře.

USK výhru od titulu

Basketbalistky ZVVZ USK Praha porazily doma ve třetím ligovém finále Žabiny Brno 83:61 a jedna výhra je dělí od obhajoby titulu. USK napravily pondělní nečekanou prohru na soupeřově palubovce 69:71, kterou skončila jejich série 301 výher, a ujaly se vedení 2:1 na zápasy.

Sapoušek do Varů

Hokejový útočník Robin Sapoušek se po necelých dvou sezonách vrací do Česka a opět bude hrát za domovské Karlovy Vary. Na juniorském MS pomohl Česku k zisku stříbrné a bronzové medaile.

Ústí zůstává v extralize

Volejbalisté Ústí nad Labem se udrželi v extralize. Baráž se Sokolem Dobřichovice, který vyhrál první ligu, otočili ze stavu 0:2 na 3:2 na zápasy. Dnešní duel vyhráli na domácí palubovce 3:0 po setech 25:19, 25:23 a 25:22.

Nosková v Madridu končí

Tenistka Linda Nosková vypadla ve druhém kole turnaje Masters v Madridu. První set Češka vyhrála 6:4, po dvou prohraných setech poměrem 3:6 se však z postupu radovala Ruska Mirra Andrejevová.

Švédský fotbal bez videa

Švédské fotbalové kluby odmítli zavedení videorozhodčího. VAR v soutěži nechce většina týmů, deníku Aftonbladet to řekl předseda švédského fotbalového svazu Fredrik Reinfeldt.