Jakub Nakládal

Jakub Nakládal v textech na iROZHLASU

|František Kuna, Radek Šamša |Hokej

Češi před bitvou s týmem Evropy nekalkulují. Prohra s Kanadou nám může pomoct, myslí si Nakládal

Vysoká prohra s Kanadou sice na Světovém poháru české hokejisty hodně zabolela, ale popravdě, vítězství proti domácím čekal málokdo. Dění ve skupině A tak zamotal večerní soupeř českých hokejistů – tým Evropy výhrou nad Spojenými státy. A právě proti němu se Češi v pondělí večer pokusí zvrátit hrozící nebezpečí vyřazení.

|Vojtěch Man |Hokej

Hudlerův gól Calgary v New Yorku nestačil. Nakládal stále čeká

Po čtyřech zápasech bez střeleckého zápisu se v NHL střelecky probudil útočník Calgary Jiří Hudler. Calgary však po jeho gólu neudrželo vedení v Madison Square Garden a prohrálo s Rangers 1:4. V poraženém týmu stále čeká na svou premiéru v soutěži Jakub Nakládal.

|Pavel Petr, Tereza Jelínková |Hokej

Češi nechtějí na MS papírově slabšího soupeře z Běloruska podcenit

Čeští hokejisté vždy přivezli z předchozích třech světových šampionátů medaili. Po zlatu v roce 2010 následovaly dva bronzy. Jestli se jim podaří tuhle sérii prodloužit, se začne rozhodovat ode dneška. Na úvod šampionátu je čeká ve stockholmské hale Globen od 16 hodin a 15 minut Bělorusko. A papírově slabšího soupeře rozhodně nechtějí naši hráči podcenit.

Lev Praha věří, že na ledě favorizovaného CSKA může překvapit

Na ledě CSKA Moskva vstoupí hokejisté pražského Lva do hry o Gagarinův pohár, startuje totiž play-off Kontinentální ligy, nejprestižnější evropské klubové soutěži. Zápas začíná v 16 hodin a 30 minut. Pražané před soubojem se slavným klubem rozhodně nejsou favoritem. Věří ale v překvapení.