ePojisteni.cz liga

ePojisteni.cz liga v textech na iROZHLASU

|Michal Sobotka |Fotbal

Ligová předehrávka bez gólu. Mladá Boleslav remizovala s Jabloncem

V předehrávce 22. kola nejvyšší fotbalové soutěže gól nepadl. Mladá Boleslav se tak doma s Jabloncem rozešla smírně. Oba celky se díky remíze v tabulce posunuly o jednu příčku výš. Středočeši ze čtvrtého místa ztrácí na třetí Spartu čtyři body, Severočeši jsou sedmí.

Plzeň jde po obratu v Karviné do čela tabulky, Bohemians po téměř dvanácti hodinách skórovali

Fotbalisté Plzně využili zaváhání Slavie a dostávají se do čela ligové tabulky. Rozhodla o tom jejich výhra na hřišti Karviné, kterou těsně před koncem zařídil Hořava. Viktoria má nyní před sešívanými jednobodový náskok. Po 717 minutách se konečně dočkali gólu fotbalisté Bohemians Praha, ale s Duklou v derby přesto prohráli.

| ČTK |Fotbal

Fotbalisté Slavie remizovali 1:1 s Libercem a můžou přijít o první příčku

Fotbalisté vedoucí Slavie po sedmi ligových výhrách v řadě zaváhali, když ve 21. kole jen remizovali 1:1 v Liberci. Dali tak šanci druhé Plzni se případnou nedělní výhrou v Karviné posunout na první místo tabulky. Teplice doma porazily poslední Příbram 3:0 a poskočili na šesté místo neúplné tabulky. Mladé Boleslav neudržela vedení hřišti Slovácka a gólem z poslední minuty prohrála 1:2.

| ČTK, Jakub Knoll |Fotbal

Kouči Radovi premiéra na Letné nevyšla. Sparta uhrála se Zlínem pouze remízu

Fotbalisté Sparty se vítězné premiéry pod novým koučem Petrem Radou nedočkali, když na domácí půdě uhráli se Zlínem bezbrankovou remízu. Pražanům v závěru nepomohla ani přesilovka po vyloučení Róberta Matějova. Na čelo tabulky nyní Sparta ztrácí osm bodů, ale Slavia má zápas k dobru. Zlín se díky bodu posunul na čtvrtou příčku.