Českým hokejistkám závěr Euro Hockey Tour vyšel, Švédsko porazily 5:2. Turnaj zakončily celkově druhé

České hokejistky porazily v Liberci Švédsko 5:2 a na turnaji, který pro ně byl generálkou na dubnové mistrovství světa v USA, obsadily druhé místo. Závěrečnou akci seriálu ženské Euro Hockey Tour vyhrály se ziskem deseti bodů Finky, nejúspěšnějším týmem v součtu všech čtyř turnajů byla česká reprezentace.

Liberec Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

České hokejistky slaví výhru nad Švédskem

České hokejistky slaví výhru nad Švédskem | Foto: Radek Petrášek | Zdroj: Profimedia

Švédky se dnes v Home Credit Areně dostaly v 7. minutě do vedení, ale Češky ještě v první třetině zápas, který sledovalo 3155 diváků, otočily.

Dvěma góly a asistencí se pod výhru svěřenkyň kanadské trenérky Carly MacLeodové podepsala Kateřina Mrázová. Velmi dobrý výkon proti aktivně hrajícím Seveřankám podala brankářka Blanka Škodová.

Turnaj Euro Hockey Tour žen v Liberci:

Česko - Švédsko 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Branky: 45. a 51. Mrázová, 10. Šapovalivová, 11. Pejzlová, 31. Křížová - 7. Forsgrenová, 46. Lundinová.

Finsko - Německo 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)