Lingr skóroval při výhře 6:1 poprvé za Feynoord. Jako střídající hráč se prosadil po minutě na hřišti

Český fotbalový reprezentant Ondřej Lingr pečetil prvním gólem v dresu Feyenoordu další vysoké vítězství svého týmu v nizozemské lize. Obhájci titulu v 5. kole deklasovali 6:1 Heerenveen, střídající Lingr uzavřel skóre v 72. minutě krátce po příchodu na hřiště.

Rotterdam Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ondřej Lingr se raduje z premiérové branky za Feynoord

Ondřej Lingr se raduje z premiérové branky za Feynoord | Zdroj: Profimedia

Čtyřiadvacetiletý Lingr, jenž ve Feyenoordu hostuje z pražské Slavie, před reprezentační pauzou při debutu za nový klub asistoval, nyní už skóroval.

Ofenzivní univerzál si minutu po vystřídání naběhl po pravé straně a z úhlu propálil hostujícího gólmana.

Feyenoord si po remízách v úvodních dvou kolech připsal třetí vysoké vítězství za sebou, ve třech duelech soupeře rozdrtil celkovým skóre 17:3.