Český rozhlas Region

Studio Českého rozhlasu Region - Foto: Jakub Říšský

Studio Českého rozhlasu RegionFoto: Jakub Říšský

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Prahy a Středočeského kraje.

V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru, aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. 

Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, populárně-naučný kvíz Česko - země neznámá či interaktivní zábavný pořad Humoriáda. Každý týden nabízí stanice i rozhovory K věci Tomáše Pancíře a Štěpánky Duchkové s významnými osobnostmi veřejného života na aktuální regionální témata, pořad o gastronomii Pochoutky, magazín o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín nebo hudební pořad U muziky, jehož průvodci jsou Pavlína Filipovská, Josef Zíma a Eduard Hrubeš. 

Český rozhlas Region - rádio vašeho kraje 

Nové články v rubrice

 • Vedoucí programu

  Vedoucí programu regionální stanice zodpovídá za vysílání středočeského regionálního studia Českého rozhlasu.

   
 • Reklama a sponzoring

  Máte-li zájem o reklamu na naší stanici, prostudujte si, prosím, naši nabídku, případně nás rovnou pro více informací.

   
 • Jak nás naladíte

  Český rozhlas Region vysílá 24 hodin denně v pásmu VKV celkem na sedmi vysílačích. Můžete nás poslouchat i přes internet a satelit.

   
Středočeský kraj
  Od 21.4.2018 22:45 do 22.4.2018 00:45; na silnici 38 u obce Bělá pod Bezdězem okres Mladá Boleslav; Pozor! Zvířata na vozovce; Pozor, sražená srna ve vozovce!
  Od 21.4.2018 22:40 do 22.4.2018 00:50; na silnici 2421 u obce Velké Přílepy okres Praha-západ; nehoda; 2x OA, bez zranění.
  D1, km 38, ve směru Bohumín – PL, omezení, neprůjezdný levý jízdní pruh, Od 21.04.2018 21:39 Do 21.04.2018 23:39, z důvodu zásahu složek IZS u nehody v směru na Prahu

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace