Nadal po prohraném prvním setu otočil zápas. V Montrealu dál míří za pátým triumfem

Španělský tenista Rafael Nadal postoupil v Montrealu do semifinále a dál usiluje o rekordní pátý triumf na tomto turnaji. Druhý hráč světového žebříčku s Italem Fabiem Fogninim sice hladce prohrál první set, ale pak už mu povolil jen tři gamy a zvítězil 2:6, 6:1, 6:2.

Montreal Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Španělský tenista Rafael Nadal na French Open.

Španělský tenista Rafael Nadal na French Open. | Foto: Gonzalo Fuentes | Zdroj: Reuters

Soupeře pro semifinále ještě nezná, zápas mezi Francouzem Gaëlem Monfilsem a Španělem Robertem Bautistou byl už po dvou výměnách přerušen pro déšť. Druhou semifinalovou dvojici tvoří Rusové Karen Chačanov a Daniil Medveděv.

Nadal s Fogninim prohrál v dubnu v semifinále v Monte Carlu a také tentokrát nezačal dobře. Měl problémy se servisem a dvakrát ho ztratil. Druhý set ale zahájil dvěma čistými gamy a pak už na kurtu jasně dominoval. Na Rogers Cupu obhajuje titul, který poprvé získal v roce 2005, když ve finále zdolal Andreho Agassiho.