Čeští parahokejisté ztratili vedení nad Kanaďany. První utkání turnaje v Ostravě prohráli 1:2

Čeští parahokejisté v úvodním utkání turnaje v Ostravě sahali po historicky první výhře nad Kanadou, nakonec ale zámořskému favoritovi podlehli 1:2. Domácí vedli od 14. minuty po brance Filipa Veselého, na začátku třetí třetiny však Mathieu Lelievre vyrovnal a 54 sekund před koncem Auren Halbert otočil skóre.

Ostrava Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Čeští parahokejisté v Ostravě zahajují sezonu v roli bronzových medailistů z mistrovství světa. Cenný kov získali na červnovém šampionátu v Kanadě, kde byl domácí tým druhý.

V úterý se svěřenci trenéra Jakuba Novotného utkají s takzvaným IPH týmem, výběrem složeným z hráčů Itálie a Německa. Ve čtvrtek se střetnou s mistry světa z USA, o víkendu jsou v Ostravar Aréně na programu semifinále a zápasy o umístění.