Vydra se v Premier League trefil podruhé v sezoně. Jeho Burnley prohrálo se Southamptonem 2:3

Český fotbalista Matěj Vydra vstřelil v 30. kole anglické ligy druhý gól v sezoně, Burnley ale neudrželo dvoubrankové vedení a prohrálo 2:3 na hřišti Southamptonu.

Londýn Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Český fotbalista Matěj Vydra

Český fotbalista Matěj Vydra | Foto: ANDREW BOYERS | Zdroj: Reuters

Reprezentační útočník nastoupil pošesté v řadě v základní sestavě, odehrál 78 minut a po dvou utkáních bez gólu navázal na svou úvodní trefu z utkání proti Leicesteru.

Vydra si v 28. minutě zaběhl na prodloužený míč z hlavy střelce první branky Chrise Wooda a z hranice šestnáctky z prvního dotyku prostřelil gólmana Forstera. Osmadvacetiletý útočník dal v dresu Burnley svou pátou ligovou branku.

„Saints“ ale ještě do poločasu vyrovnali a v 66. minutě dokonal obrat Nathan Redmond, který stejně jako spoluhráč Danny Ings zaznamenal gól a asistenci. Southampton se výhrou posunul na 13. místo, Burnley je patnácté.

Anglická fotbalová liga - 30. kolo:
Southampton - Burnley 3:2 (31. Armstrong, 42. Ings, 66. Redmond - 12. Wood z pen., 28. Vydra)