Často kladené otázky

Jak nás poslouchat přes internet?

Rozhlasový audioarchiv

Informace o vysílání a pořadech

Články na webu

 • Máte chybu na webu, víte o tom?

  Pravděpodobně nevíme a budeme moc rádi, pokud nám o ní dáte vědět! Jedná-li se o gramatickou nebo obsahovou chybu v článku, napište prosím přímo autorovi, který je u článku uvedený (na mailovou adresu ve tvaru Jmeno.Prijmeni@rozhlas.cz). Pokud jde o technickou chybu, můžete nám dát vědět prostřednictvím formuláře úplně dole na této stránce.

 • Chci na svůj web umisťovat části vašich textů s proklikem na vás, je to možné?

  Umístit na svůj web rozhlasové texty, ke kterým autorská práva drží Český rozhlas, můžete jen se svolením Českého rozhlasu. V takové případě se obraťte na autora, který je u článku uvedený (na mailovou adresu ve tvaru Jmeno.Prijmeni@rozhlas.cz). Bez svolení Českého rozhlasu můžete užít výňatky z našich článků, pokud splníte tři jednoduché podmínky: citujete do svého díla, citujete v odůvodněné míře a uvedete jméno autora článku, název článku a zdroj, ze kterého citujete.

Rozhlasové poplatky a marketingová spolupráce

 • Nabízím rozhlasu marketingovou spolupráci. Na koho se mám obrátit?

  Záleží, o jaký typ spolupráce máte zájem. Podívejte se na naše stránky do sekce Obchod a reklama, tam najdete vše, co potřebujete vědět.

 • Rozhlas neposlouchám nebo ho poslouchám jen zřídka. Musím platit koncesionářské poplatky?

  Rozhlasový poplatek musí ze zákona platit každá domácnost, která vlastní rozhlasový přijímač. Více o tom, jak to celé funguje, si přečtěte na webu RozhlasovýPoplatek.cz. Takže odpověď na vaši otázku zní: Ano, musíte. I když jsme vás právě zřejmě příliš nepotěšili, máme pro vás i tak dvě dobré zprávy. Ta první zní, že každá domácnost musí platit pouze jediný poplatek, není tedy třeba, aby platil každý člen domácnosti zvlášť. A ta druhá dobrá zpráva? Jsou to právě vaše poplatky, díky kterým vám můžeme nonstop přinášet relevantní a objektivní zpravodajství a napříč stanicemi se věnovat i okrajovým kulturním a společenským tématům a žánrům. Nejsme totiž závislí na politicích ani na příjmech z reklamy. Za to vám děkujeme – a jsme tu pro vás!

Nenašli jste zde odpověď? Napište nám!

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas